Do Czerniejewa na 40 minut i po trzy punkty

W środę zawodnicy Concordii Murowana Goślina udadzą się do Czerniejewa aby dokończyć spotkanie 2. kolejki RedBox Klasy Okręgowe. Mecz w pierwotnym terminie został przerwany w 50 minucie, ze względu na silne opady i niezdatne do gry boisko.

Zawodnicy Concordii Murowanej Goślina do tej pory rozegrali 3 spotkania w ramach RedBox Klasy Okręgowej. Podopieczni trenera Wiktora Webera wygrali tylko jedno z nich, w 4. kolejce pokonując 1:0 u siebie zespół LZS Otorowo. W drugiej ligowej kolejce w Czerniejewie do 50. minuty meczu był bezbramkowy remis, mecz został wówczas przerwany ze względu na silne opady deszczu i niezdatne przez to boisko do dalszej gry. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył dzień 6 września o godzinie 18:00 jako termin dokończenia tego spotkania. W miniony weekend zawodnicy z Murowanej Gośliny udali się do Kleszczewa na spotkanie z zespołem Clescevii Kleszczewo. Niestety gospodarze szybko szczepili gola i to ustawiło dalszą grę. Concordia w drugiej połowie przejęła inicjatywę ale nie zdołała zdobyć kontaktowej bramki. Zmian ustawienia na bardziej ofensywne niestety odwróciła się przeciwko Concordii i gospodarze w końcówce meczu zdobyli jeszcze dwie bramki ustalając wynik na 4:0.

Zawodnicy z Czerniejewa po trzech meczach mają na swoim koncie 4 punkty. W pierwszej kolejce zremisowali 2:2 z Lubońskim KS Luboń, następnie przegrali 4:2 w Tarnowie Podgórnym, a w miniony weekend pokonali 4:1 Złotych Złotkowo.