Zapowiedź meczu z KS Fałkowo

Zawodnicy Concordii Murowana Gośliny w sobotę o 14:00 zmierzą się przed własną publicznością z zespołem KS Fałkowo w ramach 5. kolejki RedBox Klasy Okręgowej.

Podopieczni trenera Wiktora Webera mecze z zespołem KS Fałkowo zakończą maraton gry co trzy dni. W środę piłkarze Concordii udali się do Czerniejewa gdzie w dokończonym spotkaniu 2. kolejki pokonali 0:2 miejscowy zespół Czarnych Czerniejewo. Mecz toczył się na dużej intensywności po dogrywane było tylko 40 minut meczu. Była to dobra okazja do poprawy humoru po porażce 4:0 z 4. kolejce z zespołem Clescevii Kleszczewo. Piłkarze z Murowanej Gośliny w meczu z zespołem KS Fałkowo powalczą o trzecie ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Zespół z Fałkowa po czterech spotkaniach ma na swoim koncie siedem punktów. Podopieczni trenera Adama Pawlaka, na inaugurację sezonu pokonali 2:0 LZS Otorowo, następnie w takim samym stosunku przegrali z Clescevią Kleszczewo. W trzeciej kolejce wygrali u siebie 2:1 z Sokołem Duszniki, a w ubiegły weekend zremisowali 1:1 z Lubońskim KS Luboń.

Początek sobotniego spotkania z zespołem KS Fałkowo o godzinie 14:00. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie w Murowanej Goślinie wspólnie z naszymi partnerami firmą TVCOM.pl oraz Grupa Promo4Sport przeprowadzimy transmisję live z tego meczu.