Zapowiedź meczu z Luboński KS Luboń

Piłkarze Concordii Murowana Goślina w meczu 6. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zmierzą się na wyjeździe z zespołem Luboński KS Luboń.

Concordia Murowana Goślina w obecnym sezonie radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Podopieczni trenera Wiktora Webera w pięciu ligowych spotkaniach zgromadzili siedem punktów na co składają się dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. W poprzedniej serii gier zawodnicy Concordii zremisowali przed własną publicznością z zespołem KS Fałkowo, mimo, że dwukrotnie w tym spotkaniu prowadzili. Nie bez wpływy na pewno był fakt, że Concordia od 52. minuty musiała radzić sobie w dziesiątke, bo drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Adam Pawlak. Zwodnicy z Murowanej Gośliny grając w dziesiątkę zdołali wyjść na prowadzenie ale niestety w ostatnich minutach spotkania goście zdołali doprowadzić do remisu.

Najbliższym rywalem Concordii jest drużyna beniaminka ligi, Luboński KS Luboń. Zawodnicy z Lubonia mają o jedne punkt więcej niż Concordia, i jeden remis więcej na swoim koncie. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Marka Wilczyńskiego pokonali u siebie, aż 5:1 zespół Sokoła Duszniki. Jedynej w tym sezonie porażki piłkarze Lubońskiego doznali w drugiej kolejce, przegrywając 3:2 z LZS Otorowo.

Mecz z zespołem Luboński KS Luboń zaplanowano na sobotę 16 września, a pierwszy gwizdek na godzinę 15:00.