Juniorzy Młodsi z drugim zwycięstwem

W niedziele podopieczni trenera Bartosza Borowca w ramach trzeciej kolejki rozgrywek wygrali na wyjeździe z zespołem Koziołek Poznań 1:4.

W niedziele 17 września piłkarze Bartosza Borowca ,którzy rywalizują w rozgrywkach Juniora Młodszego udali się na wyjazdowe spotkanie w ramach trzeciej ligowej kolejki do zespołu Koziołek Poznań. Concordia wynik otworzyła już w trzeciej minucie spotkania za sprawą trafienia Kamila Cieślaka, który w ostatniej akcji pierwszej połowy podwyższył prowadzenie zespołu gości na 0:2. W drugiej połowie pierwsi do siatki trafili gospodarze, którzy wykorzystali podyktowany rzut karny. Concordia jednak nadal atakował i w 76. minucie spotkania podwyższyła na 3:1. Gola zdobył wprowadzony w drugiej połowie spotkania Krzysztof Przysucha. W 86. minucie Przysucha ponownie skierował piłkę do siatki i ustalił wynika na 1:4.

Zawodnicy z Murowanej Gośliny po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie komplet punktów. Stracili tylko dwie bramki a strzeli 9. Kolejny mecz podopieczni trenera Borowca rozegrają w sobotę 23 września o 11 na stadionie w Murowanej Goślinie, a ich rywalem będzie AVIA Kamionki.