Zapowiedź meczu z LKS Sokół Duszniki

W najbliższą niedzielę zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się przed własną publicznością w ramach 7. kolejki RedBox Klasy Okręgowej z zespołem LKS Sokół Duszniki

Piłkarze z Murowanej Gośliny po sześciu ligowych spotkaniach mają na swoim koncie siedem punktów. Podopieczni Wiktora Webera w ostatniej kolejce przegrali 4:2 na wyjeździe z zespołem Luboński KS Luboń. Choć wynik tego może nie odzwierciedlać to mecz był bardzo wyrównany, a Concordia potrafiła doprowadzić dwukrotnie do wyrównania wyniku. Niestety przy stanie 2:2 zawodnicy z Murowanej Gośliny chcąc strzelić bramkę dającą prowadzenie popełnili kilka błędów w obronie co wykorzystali zawodnicy z Lubonia.

W niedzielę zwodnicy Concordii podejmą przed własną publicznością outsidera ligi, zespół LKS Sokół Duszniki. Piłkarze z Dusznik w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku zdobyczy punktowej. Po sześciu rozegranych kolejkach jako jedyny zespół w rozgrywkach ma na swoim koncie zero punktów. Podopieczni trenera Michała Brychczyńskiego zdobyli 10 bramek i stracili, aż 21. Więcej straconych bramek ma tylko zespół Lechity Kłecko, jednak piłkarze z Kłecka dwukrotnie wygrali i strzelili 18 bramek. W poprzedniej kolejce zespół Sokoła przegrał na wyjeździe z drużyną Lidera Swarzędz 6:1, a pierwszą bramkę stracili już w trzeciej minucie.

Mecz z zespołem LKS Sokół Duszniki zaplanowano na niedzielę w Murowanej Goślinie. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie w południe.