Zapowiedź meczu z Tarnovia II Tarnowo Podgórne

W sobotę zawodników trenera Wiktora Webera czeka kolejne ligowe spotkanie. Do Murowanej Gośliny przyjadą rezerwy Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Podopieczni trenera Wiktora Webera w ostatnich dwóch meczach nie zdołali wywalczyć ligowych punktów. W ostatniej kolejce zawodnicy z Murowanej Gośliny przegrali u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, zespołem Sokoła Duszniki. Podopieczni trenera Wiktora Webera dobrze rozpoczęli to spotkania i w 15. minucie spotkania wyszli na prowadzenie po bramce Norberta Okonowskiego. Concordia kontrolowała przebieg gry i co chwila przeprowadzała groźne okazję pod bramką rywali jednak piłka nie mogła znaleźć drogi do siatki. W 30. minucie goście stworzyli sobie dopiero pierwszą okazję na zdobycie bramki, a trzy minuty później wyrównali. W drugiej połowie to nadal Concordia dominował jednak problemem byłą skuteczność. Po jednym z rzutów rożnych piłkę do bramki skierował Szadziul ale sędzia dopatrzył się spalonego. Goście bronili się na swojej połowie i starali się grać z kontry. Taka gra przyniosła im efekty bo w 76. minucie wyszli na prowadzenie, a 4 minuty później ustawili wynik meczu na 1:3.

Zawodnicy zespołu z Tarnowa Podgórnego w tabeli zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem 10 punktów. Podopieczni trenera Artura Dorny wygrali trzy spotkania i zanotowali jeden remis. Tarnovia podobnie jak zespół z Murowanej Gośliny w ostatnich dwóch kolejkach nie zdobyła punktów. W 6. kolejce przegrali z zespołem KS Fałkowo na wyjeździe 6:2, a w poprzedni weekend u siebie ulegli drużynie Lubońskiego KS Luboń 2:6.

Początek sobotniego spotkania z zespołem Tarnovii II Tarnowo Podgórne o godzinie 15:00. Dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie wspólnie z naszymi partnerami firmą TVCOM oraz Grupa Promo4Sport przeprowadzona zostanie transmisja live z tego spotkania.