Zapowiedź meczu z NKS Niepruszewo

W 10. kolejce rozgrywek RedBox Klasy Okręgowej zmierzą się przed własną publicznością z zespołem NKS Niepruszewo.

Piłkarze z Murowanej Gośliny w ostatnich spotkaniach spisują się nie najlepiej. W ostatnich czterech kolejkach nie zdobyli punktu i stracili, aż dwanaście bramek strzelając tylko trzy. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Wiktora Webera mierzyli się na wyjeździe z drużyną Złotych Złotkowo. Pierwsza połowa była dość wyrównana jednak to gospodarze kończyli ją w lepszych nastrojach prowadząc 1:0. Druga połowa to już niestety zdecydowanie gorsza gra zespołu z Murowanej Gośliny i finalnie to zespół ze Złotkowa 4:0.

W najbliższym meczu Concordia zmierzy się u siebie z zespołem NKS Niepruszewo. Będzie to zdecydowania wyjątkowy mecz dla trenera Wiktora Webera, który w poprzednim sezonie prowadził drużynę NKS-u. Zawodnicy z Niepruszewo w tym sezonie spisują się zdecydowanie słabiej niż pod wodzą trenera Webera. W 9. ligowych kolejkach zgromadzili na swoim koncie pięć punków. W piątej kolejce pokonali 5:1 zespół Czarnych Czerniejewo, a w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach zanotowali remisy. W 8. kolejce 1:1 z KS Fałkowo i w ubiegły weekend 4:4 z Luboński KS Luboń.

Początek spotkania z NKS Niepruszewo o godzinie 12:00.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli zjawić się w niedzielę na stadionie wspólnie z naszymi partnerami firmą TVCOM oraz Grupa Promo4Sport przeprowadzimy transmisję live z tego spotkania.