Juniorzy Młodsi gromią w swojej grupie

Piłkarze Concordii Murowana Goślina występujący w rozgrywkach Juniora Młodszego odnotowali kolejne efektowe zwycięstwo. Mimo, że podopieczni Bartosza Borowca pierwsi stracili bramkę to wygrali 7:2.

Juniorzy Młodsi Concordii Murowana Goślina w kolejnym swoim meczu w rozgrywkach Juniora Młodszego pokonali 7:2 zespół Polonii Środa Wielkopolska. Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni i otworzyli wynik spotkania w 10. minucie spotkania. Zawodnicy z Murowanej Gośliny odpowiedzieli w 28. minucie, a piłkę w bramce umieścił Stanisław Pieczyński. Cztery minuty później gospodarze już prowadzili, a tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Kapusta. Goście nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po stracie prowadzenia, a Concordia prowadziła już 3:1, ponownie piłkę do bramki wprowadził Pieczyński, który po kolejnej minucie miał już na swoim koncie hat tricka. Po pierwszych 45. minutach Concordia prowadziła 4:1.

Od początku drugiej połowy podopieczni trenera Bartosza Borowca szukali kolejnych bramek. Sztuka ta udała się w 51. minucie kiedy to wynik na 5:1 podwyższył Kamil Cieślak. Piłkarze z Murowanej Gośliny nie chcieli się zatrzymywać i po kolejnych dziesięciu minutach prowadzili już pięcioma bramkami, a na listę strzelców wpisał się Szymon Godawa. Wynik spotkania wydawał się rozstrzygnięty jednak goście zdołali zdobyć drugiego gola w tym meczu zmniejszając rozmiary porażki do czterech bramek. Concordia nie chciała jednak żeby ostatnie zdanie w tym meczu należało do gości i w 80. minucie strzelanie w tym meczu zakończył Stanisław Pieczyński ustalając wynik meczu na 7:2.

Concordia w tym meczu wzięła rewanż na zespole ze Środy Wielkopolskiej za porażkę w drugiej kolejce i po siedmiu kolejkach jest liderem tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów.