Zapowiedź meczu z Kłos Gałowo

Podopieczni trenera Wiktora Webera w meczu 11. kolejce RedBox Klasy Okręgowej zmierzą się na wyjeździe z drużyną Kłosa Gałowo.

Concordia Murowana Goślina w ostatniej kolejce pokonała u siebie NKS Niepruszewo 3:0. Podopieczni trenera Wiktora Webera na przestrzeni całego spotkania byli zespołem zdecydowanie lepszym. To zawodnicy z Murowanej Gośliny prowadzili grę i stwarzali więcej okazji do strzelenia bramki. Co prawda po pierwszych 45. minutach gospodarze prowadzili tylko jedną bramką ale goście nie mieli wiele do powiedzenia. Druga połowo to nadal bardzo dobra gra Concordii, konsekwentnie grali w defensywie i co jakiś czas wyprowadzali groźne ataki. W końcówce meczu gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki i pewnie wygrali w tym spotkaniu.

Najbliższym rywalem Concordii będzie zespół Kłosa Gałowo, który po 10 kolejkach jest na drugim miejscu w ligowej tabeli. Zawodnicy z Gałowa mają na swoim koncie sześć zwycięstw, dwa remisy i tyle samo porażek. W poprzedniej kolejce zawodnicy trenera Jarosława Lesickiego pokonali na wyjeździe 2:3 zespół Luboński KS Luboń, chociaż po pierwszej połowie przegrywali i mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli dopiero w końcówce spotkania.

Początek spotkania w Gałowie o godzinie 15:00