Zapowiedź meczu z Lechitą Kłecko

W meczu 12. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się przed własną publicznością z zespołem GKS Lechita Kłecko

Podopieczni trenera Wiktora Webera w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Kłosem Gałowo, aż 6:1. Zawodnicy z Murowanej Gośliny dobrze prezentowali się podczas pierwszej połowy i dopierali ataki zespół gospodarzy. Niestety w dwie stracone bramki w końcówce pierwszej połowy całkowicie rozsypały plan taktyczny na to spotkanie. Po wznowieniu gry gospodarze szybko strzelili kolejne dwie bramki. Concordia zdobyła bramkę na 4:1 i miała okazję na drugiego gola. Niestety niewykorzystana sytuacja na zmniejszenie straty szybko się zemściła i gospodarze strzelili na 5:1, a później na 6:1.

Najbliższy rywal Concordii to Lechita Kłecko. Zespół z Kłecka na dzień dzisiejszy jest niżej w tabeli od Concordii. LEchita ma na swoim koncie 9 punktów na co składają się trzy zwycięstwa i osiem ligowych porażek. W ostatniej ligowej kolejce najbliższy rywal Concordii przegrał 1:4 z Luboński KS Luboń, ale wynik tego spotkania rozstrzygnął się w ostatnich 10 minutach meczu.

Początek spotkania z Lechitą Kłecko o godzinie 14:00.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli zjawić się w niedzielę na stadionie wspólnie z naszymi partnerami firmą TVCOM oraz Grupa Promo4Sport przeprowadzimy transmisję live z tego spotkania.