Nowa data spotkania z OTPS Winogrady Poznań

Zaległe spotkanie 13. kolejki RedBox Klasy Okręgowej pomiędzy OTPS Winogrady a Concordią Murowana Goślina odbędzie się w czwartek 09.11 o godzinie 20:00.

Pierwotnie spotkanie pomiędzy zespołem OTPS Winogrady Poznań a Concordią Murowana Goślina miało się odbyć w sobotę 04.11 o godzinie 12:00, ale decyzją WGiE Wielkopolskiego ZPN-u zostało odwołane ze względu na zły stan murawy spowodowany obitymi opadami deszczu.

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN-u wyznaczył termin rozegrania tego spotkania na najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Zmianie uległo również miejsce rozgrywania spotkania. Pierwotnie mecz miał się odbyć na domowym obiekcie OTPS Winogrady Poznań na Wichrowym Wzgórzu, a czwartkowe spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie UAM Poznań przy ulicy Zagajnikowej 9