Zapowiedź meczu z Canarinhos Skórzewo

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zawodnicy Concordii Murowana Goślina zagrają na wyjeździe z drużyną Canarinhos Skórzewo

W poprzedni weekend zawodnicy z Murowanej Gośliny przegrali u siebie z zespołem Lidera Swarzędz 2:3. Zawodnicy Wiktora Webera dwukrotnie w tym spotkaniu wychodzili na prowadzenie po bramkach Gębczyńskiego i Okonowskiego jednak zaraz po wznowieniu gry tracili bramki. Niestety ostatnie słowo należało w tym spotkaniu do zespołu ze Swarzędza i to goście cieszyli się z trzech punktów mimo, że do Concordia zdecydowanie lepiej prezentowała się na przestrzeni całego spotkania. Piłkarze z Murowanej Gośliny na kolejkę przed końcem rundy mają na swoim koncie 13 punktów i zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli z czterema punktami przewagi nad strefą spadkową.

Zespół ze Skórzewa obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, 3 więcej niż Concordia. Zawodnicy trenera Koniecznego w poprzedniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Lubońskim KS Luboń. Piłkarze ze Skórzewa ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli ponad miesiąc temu pokonując 0:2 Czarnych Czerniejewo. Później przyszedł remis z zespołem z Otrowa, porażki z Clescevią Kleszczewo i KS Fałkowo oraz właśnie remis z Lubońskim.

Początek spotkania w Skorzewie o godzinie 14:00.