Concordia wygrywa Ligę Europy

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w sobotę 6 stycznia wzięli udział w przedsezonowym turnieju “Skoki Cup”. Concordia na tym turnieju wygrała rozgrywki Ligi Europy.

Seniorzy Concordii Murowana Goślina wzięli udział w turnieju “Skoki Cup” organizowany przez  KS Wełnę Skoki. Turniej był podzielony na dwie grupy, z których dwie najlepsze drużyny grały w roegorywach Lidze Mistrzów a drużyny z miejsc 3 i 4 w Lidze Europy.

Wyniki pierwszej fazy turnieju:

Concordia Murowana Goślina – Avia Kamionki 1:0 (Weiss)
Concordia Murowana Goślina – Wełna Skoki 1:2 (Gębczyńśki)
Concordia Murowana Goślina – Unia Wapno 0:2

Po rozegraniu fazy grupowej zawodnicy Concordii mierzyli się w fazie pucharowej w rozgrywkach Ligi Europy.

Wyniki w kolejnej fazie turnieju:

Półfinał: Concordia Murowana Goślina – Sokół Kaszczor 1:1 (Weiss) w karnych 3:1
Finał: Concordia – Kłos Budzyń 0:0  w karnych 3:2

Concordia w finale pokonując występujący w V lidze Kłos Budzyń mogła cieszyć się ze zwycięstwa w Lidze Europy. Najlepszym zawodnikiem Ligi Europy został zawodnik Concordii, Witold Weiss.

W rozgrywkach Ligi Mistrzów najlepsza okazała się Unia Wapno, która w finale pokonała zespół Wełny Skoki.

W turnieju brały udział:
Kłos Budzyń (V liga)
Sokół Szamocin (Klasa Okręgowa)
Sokół Kaszczor (Klasa Okręgowa)
Wełna Rogoźno (A Klasa)
Wełna Skoki (V liga)
Unia Wapno (Klasa Okręgowa)
Avia Kamionkim (V liga)
Concordia Murowana Goślina (Klasa Okręgowa)

Concordię w turnieju reprezentowali:

Szpalik Bartosz, Frąckowiak Wojciech, Budziński Marcin, Gębczyńśki Kamil, Jurszo Radosław, Iwińśki Sebastian, Pawlak Adam, Weiss Witold oraz dwóch zawodników z drużyny Juniorów Terebelski Adrian, Pawlak Domink.

Dziękujemy drużynie Wełnie Skoki za zaproszenie, natomiast zawodnikom za godne reprezentowanie Concordii i gratulujemy zwycięstwa w Lidze Europy.