Wesprzyj Concordię w Nowym Roku!

Przy rozliczaniu podatku za 2023 rok, po raz pierwszy można wesprzeć Concordię przekazując swoje 1,5%. Cocnordia prowadzi również nadal swoją zbiórkę na portalu zrzutka.pl gdzie również można wspierać rozwój klubu.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Klubu Sportowego CONCORDIA Murowana Goślina w postaci przekazania 1,5% podatku. Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe naszego Klubu, a w szczególności na szkolenie dzieci i młodzieży.

MKS Concordia Murowana Goślina to klub z ponad 100-letnią tradycją, którego działalność opiera się na wartościach takich jak: pasja, zaangażowanie i sportowa rywalizacja.

Mimo, że klub otrzymuje dotacje z miasta, nie są one wystarczające, aby pokryć wszystkie koszty związane z prowadzeniem klubu. Dlatego też, w imieniu klubu, chcielibyśmy prosić o Twoją pomoc. Twoja darowizna na portalu Zrzutka.pl lub przekazanie 1,5 % podatku może pomóc klubowi Concordia kontynuować rozwijanie swojej działalności.

Twoja pomoc umożliwi klubowi w organizację turniejów, zakup sprzętu oraz pokrycie kosztów wynajmu obiektów sportowych. Dzięki Twojej darowiźnie, klub będzie mógł kontynuować szkolenie młodych zawodników, których w klubie trenuje prawie setka, z Gminy Murowana Goślina i okolic.

Dlatego też, jeśli chcesz wesprzeć lokalny klub sportowy, który wychowuje młodych ludzi w duchu fair play, to zrób dobry uczynek i wesprzyj MKS Concordia Murowana Goślina poprzez przekazanie swojego 1,5% podatku lub na portalu Zrzutka.pl.

Dziękujemy za Twoją pomoc!