Komunikat klubu

Decyzją Zarządu klubu zakończona została współpraca z trenerem Wiktorem Weberem, który prowadził zespół od początku sezonu 2023/2024. Obowiązki trenera pierwszego zespołu przejmie Marcin Witkowski, który do tej pory prowadził w Concordii zespoły młodzieżowe.

Zarząd klubu po przeanalizowaniu rundy jesiennej w wykonaniu zawodników Concordii podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Wiktorem Weberem.

Dziękujemy trenerowi za zaangażowanie i pracę jaką wykonał z zespołem przez ostatnie pół roku i życzymy mu powodzenie w dalszej pracy trenerskiej.

Trener Wiktor Weber pracował w zespole Concordii od początku obecnego sezonu przejmując zespół po spadku z rozgrywek RedBox V ligi. Pod wodzą trenera Webera zwodnicy z Murowanej Gośliny rozegrali 15 spotkań ligowych i jeden mecz w ramach strefowego Pucharu Polski.

W rozgrywkach ligowych zespół z Murowanej Gośliny na koniec rundy jesiennej plasuje się na 12. miejscu z dorobkiem 13. punktów na co składają się cztery ligowe zwycięstwa, jeden remis i 10 porażek.

Jednocześnie chcemy poinformować, że stanowisko pierwszego trenera Concordii z dniem dzisiejszym objął Marcin Witkowski.

Trener Witkowski w ostatnich latach w Concordii pracował z zespołami młodzieżowymi. Władze klubu uznały, że w obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie pierwszego zespołu trenerowi, który dobrze zna strukturę klubu i będzie potrafił skutecznie wprowadzać wychowanków do drużyny seniorów.

Zespół przygotowania do rundy wiosennej pod wodzą nowego trenera rozpocznie w poniedziałek 22 stycznia.