Joma i futbolsport.pl sponsorem technicznym Concordii

Z początkiem roku została sfinalizowana umowa z firmą Sportech – futbolsport.pl, która jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu Joma w Polsce. Na mocy umowy przez najbliższe dwa lata Joma i futbolsport.pl będą partnerem technicznym klubu.

Firma Sportech – futbolsport.pl została partnerem technicznym klubu MKS Concordia Murowana Goślina. Klub będzie zaopatrywany w sprzęt najwyższej jakości firmy JOMA, której partnerem handlowym w Polsce jest Sportech. Dodatkowo klub będzie korzystał z platformy sprzedażowej futbolsport.pl. Firma Sportech oraz JOMA zaproponowała najlepsze warunki współpracy oraz dostęp do najnowszych kolekcji i technologii JOMA

Concordia po raz pierwszy będzie miała partnera technicznego i bardzo cieszymy się, że została nim firma Sportech, która będzie zaopatrywać wszystkie nasze grupy w sprzęt najwyższej jakość od hiszpańskiego producenta JOMA. Wierzymy, że wsparcie takiego partnera pozwoli nam wejść na jeszcze lepszy poziom organizacyjny. Cieszymy się, że przez najbliższe dwa lata będziemy jedną drużyną z firmą Sportech i Joma – mówi Jan Ilski, wiceprezes Concordii Murowana Goślina.

Firma Sportech futbolsport działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy największym dystrybutorem akcesoriów sportowych w Wielkopolsce, wielokrotnie docenianym w plebiscytach i rankingach. Zdobyliśmy tytuł Solidna Firma (2002) oraz Gazele Biznesu (2005), regularnie pojawiamy się również w zestawieniu „Złota setka Wielkopolski.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 15.000 produktów renomowanych marek, m.in. adidas, Puma, Nike, Joma, Reebok, Speedo. Sprzedajemy sprzęt sportowy oraz turystyczny, a także odzież i obuwie do większości dyscyplin. Oferujemy również gadżety dla kibiców oraz odżywki i suplementy (m.in. firmy Isostar). Na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment o nowości rynkowe. U nas znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do komfortowego uprawiania sportu.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, która w razie potrzeby doradzi, pomagając dokonać najlepszego wyboru. Państwa zamówienia realizowane są możliwie szybko, z pełną informacją na każdym etapie. Korzystamy z usług sprawdzonych firm spedycyjnych, a także umożliwiamy odbiór własnym transportem. Łatwo do nas dotrzeć – nasz magazyn znajduje się przy węźle autostradowym A2 „Luboń” i jest dostosowany do obsługi TIR-ów. Dysponujemy własnym parkingiem i odpowiednią infrastrukturą umożliwiającą bezproblemowy załadunek