Start rundy za dwa tygodnie

Dokładnie dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia rundy wiosennej RedBox Klasy Okręgowej w sezonie 2023/2024

16 marca zawodnicy zespołów występujących w RedBox klasie okręgowej powrócą na ligowe boiska. Zespół Concordii Murowana Goślina w pierwszej kolejce rundy wiosennej zmierzy się w sobotę o godzinie 18:00 na wyjeździe z drużyną Polonii Poznań.

Zawodnicy Concordii do rundy wiosennej przygotowują się pod wodzą nowego trenera Marcina Witkowskiego, który na tym stanowisku zastąpił na początku stycznia Wiktora Webera. Trener Witkowski jest nowym trenerem zespołu seniorów ale od wielu lat związany był z klubową akademią, gdzie właśnie pod jego okiem trenowała część zawodników pierwszego zespołu.

W drużynie nastąpiło kilka zmian kadrowych. Z drużyny odeszli Patryk Wojcieszak, Marcin Lach oraz Jędrzej Szcześniak, którego wypożyczenie z AP Błękitni Owińska dobiegło końca. Do składu dołączyło kilku nowych zawodników z grup młodzieżowych, a także z innych klubów jednak szczegóły przekażemy w osobnym komunikacie.

Okres przygotowawczy dobiega powoli końca. Przed zawodnikami pozostał ostatni sparing w najbliższą sobotę w Koziegłowach w 18:30 z Patrią Buk, a także czterodniowy obóz w Szklarskiej Porębie.

Do tej pory podopieczni Marcina Witkowskiego rozegrali cztery mecz kontrolne:

Concordia – Lechia Kostrzyn 2:7 (V liga)
KS 1900 Mosina (Klasa Okręgowa) – Concordia 3:3
Concordia – Błękitni Owińska (A klas) 5:4
Concordia – Wełna Rogoźno (A klasa) 3:1