Nowe twarze w pierwszym zespole

Seniorzy Concordii Murowana Goślina w sobotę wrócą do rywalizacji w ramach Klasy Okręgowej. W zespole trenera Witkowskiego doszło do kilku zmian podczas zimowej przerwy.

W zimowej przerwie w rozgrywkach w zespole z Murowanej Gośliny doszło do kilku roszad. Na początku stycznia do zmiany doszło na stanowisku pierwszego trenera. Z zespołem po półrocznej przygodzie pożegnał się Wiktor Weber, a jego miejsce zajął dobrze znany w klubie Marcin Witkowski, który do tej pory prowadził drużyny młodzieżowe.

Doszło również do kilku istotnych zmian w kadrze zespołu. Z drużyną z Murowanej Gośliny zimą pożegnali się Patryk Wojcieszak oraz Marcin Lach. Zespół wzmocnił się również o kilku zawodników.

Do drużyny dołączyli:

• Bartłomiej Burman (Skra Częstochowa – transfer definitywny)
  • Mateusz Burman (powrót po przerwie)
  • Eryk Ćwiek (LKS Kicin – transfer definitywny)
  • Kacper Siwak (Szkoła Piłki Nożnej Szamotuły – wypożyczenie)
  • Karol Siwak (Szkoła Piłki Nożnej Szamotuły – wypożyczenie)
  • Jędrzej Szcześniak (AP Błękitni Owińska – transfer definitywny)
  • Bartosz Wiśniewski (drużyny młodzieżowe Concordii)
  • Adrian Terebelski (drużyny młodzieżowe Concordii)
  • Kamil Cieślak (drużyny młodzieżowe Concordii)
  • Sebastian Sosnowski (drużyny młodzieżowe Concordii)

Zawodnicy Marcina Witkowskiego pierwszy wiosenny mecz zagrają w najbliższą sobotę na wyjeździe mierząc się z zespołem Polonii Poznań.