Zapowiedź meczu z LZS Otorowo

W meczu 18. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zawodnicy z Murowanej Gośliny zmierzą się z zespołem LZS Otorowo.

Piłkarze z Murowanej Gośliny pod wodzą nowego trenera, Marcina Witkowskiego w rudę wiosenną weszli z przytupem. W dwóch rozegranych do tej pory kolejkach zdobyli 6 punktów, strzelając 5 bramek. W miniony weekend zawodnicy Concordii mierzyli się w Czerniejewie z zespołem Czarnych Czerniejewo. Strzelanie rozpoczęli w 30 minucie goście, jednak z korzystnego wyniku cieszyli się zaledwie dwie minuty kiedy to do wyrównania doprowadził Adam Pawlak. Concordia w ostatniej akcji pierwszej połowy wyszła na prowadzenia po bramce Bartłomieja Burmana. Druga połowa toczyła się pod dyktando zawodników z Murowanej Gośliny. Dobra gra przyniosła efekt w postaci podwyższenia prowadzenia za sprawą bramki Bartosza Szaplika. Podopieczni trenera Marcina Witkowskiego dzięki kompletowi punktów w dwóch pierwszych meczach na wiosnę wskoczyli na 10 miejsce w ligowej tabeli, a przewaga nad strefą spadkową wzrosła do 7 punktów.

Najbliższy rywal Concordii w ligowej tabeli plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 24. punktów. Zawodnicy z Otorowo w pierwszej kolejce rundy wiosennej pokonali 4:1 zespół z Fałkowa, a w ubiegły weekend przegrali na wyjeździe 3:2 z Lubońskim KS Luboń. Jesienią w Murowanej Gośliny lepsi byli zawodnicy Concordii, którzy po golu Norberta Okonowskiego wygrali 1:0. Liczymy, że przynajmniej takim samym wynikiem zakończy się sobotnie spotkanie w Otorowie.

Początek spotkania w Otorowie o godzinie 15:00.