Zapowiedź meczu z Złoci Złotkowo

W meczu 24. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się w Owińskach z drużyną Złotych Złotkowo

Piłkarze z Murowanej Gośliny po dobrym początku rundy wiosennej zaliczyli spadek w formy. W ostatnich trzech meczach przegrali kolejno 1:2 z Lubońskim KS Luboń, 3:2 z Sokołem Duszniki i 3:1 z Tarbnovią II Tarnowo Podgórne.

W ostatniej kolejce piłkarze z Murowanej Gośliny stracili bramkę już w piątej minucie spotkania. W pierwszej połowie szukali okazji do wyrównanie jednak brakowało skuteczności. Bramkę wyrównującą udało się zdobyć na początku drugiej połowy, a strzelcem bramki był Bartłomiej Burman. Gospodarze jednak szybko zrewanżowali się i już po minucie ponownie prowadzili. Concordia starała się ponownie wyrównać jednak tak samo jak w pierwszej części gry brakowało skuteczności. W 77. minucie spotkania bramkę na 3:1 strzelili zawodnicy Tarnovii. Więcej bramek w meczu nie padło i Concordia odniosła czwartą porażkę w rundzie wiosennej.

Piłkarze ze Złotkowa rundę wiosenną mają bardzo udaną. Rozpoczęli ją co prawda od porażki 2:0 z Liderem Swarzędz ale to był to jedyny przegrany mecz tego zespołu w 2024r. Potem zremisowali 1:1 z drużyną ze Skórzewa i odnieśli sześć zwycięstw z rzędu pokonując kolejno 1:3 Polonię Poznań, 6:0 Czarnych Czerniejewo, 3:7 LZS Otorowo, 5:0 Clescevię Kleszczewo, 0:1 KS Fałkowo i w ostatniej kolejce 4:2 Luboński KS Luboń.

Na jesień w Złotkowie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali tamto spotkanie 4:0.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 13:00 na stadionie w Owińskach.