Podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej

Po przerwie zimowej zespół Concordia Murowana Goślina przystąpił do przygotowanie do rundy wiosennej w nieco przebudowanym składzie.

Na wypożyczenie do zespołu Noteć Czarnków poszedł Łukasz Zenger, natomiast Mateusz i Damian Kozłowscy są w trakcie transferu do drugiego zespołu Tarnovia Tarnowo Podgórne.

Drużyna wzmocniła się o nowych zawodników:
Radosława Lamch, który już reprezentował barwy Concordii;
Dawida Werda i Mateusz Michalski, którzy dołączyli do naszego zespołu z drużyny Noteć Rosko;
Krystiana Schreibere grający dotychczas w zespole Jurand Koziegłowy;
Adama Rogowski, który w przeszłości grał w naszym klubie a ostatnio należał do czwarto ligowej drużyny Kotwica Kórnik.

Na ostatniej prostej jest transfer Mateusza Burmana grającego dotychczas w Akademii Reissa.

Podczas przygotowań do rundy wiosennej nasz zespół rozegrał trzy mecze sparingowe.

Wiara Lecha – MKS Concordia Murowana Goślina 5:3 (Bartosz Szaplik, Bartłomiej Nitzke i Ryszard Smogór)
MKS Concordia Murowana Goślina – Jurand Koziegłowy 6:0 (2x Jakub Różewicz, 2x Mateusz Michalski, Mateusz Styczyński, Gracjan Pachelski).
MKS Concordia Murowana Goślina – Avia Kamionki 3:0 (Bartosz Szpalik, Mateusz Michalski, Jakub Różewicz)

Trener Radosław Wrzesiński oraz Prezes zespołu Dawid Krauze są bardzo zadowoleni z przygotowań i frekwencji zawodników podczas przygotowań i mają nadzieję że taki poziom utrzyma się do końca rozgrywek.

Concordia swój pierwszy mecz ligowy rozegra w sobotę 6 marca na wyjeździe z zespołem Sparty Złotów.