Kolejna wysoka wygrana Juniorów Młodszych

Zawodnicy Juniora Młodszego w weekend pokonali na własnym boisku Wiarę Lecha Poznań Robakowo 8:1. Podopieczni Bartosza Borowca po sześciu kolejkach prowadzą w ligowej tabeli z dorobkiem 15. punktów.

W minioną sobotę zawodnicy Concordii Murowana Goślina w ramach szóstej kolejki rozgrywek Juniora Młodszego podejmowali na własnym boisku Wiarę Lecha Poznań Robakowo. Podopieczni trenera Borowca strzelanie rozpoczęli w 8. minucie spotkania, a piłkę do siatko posłał Michał Kapusta. Po minucie prowadzenie Concordii podwyższył Stanisław Pieczyński. W 10. minucie meczu zawodnicy Concordii prowadzili już 3:0, a piłkę do siatki skierował Kamil Cieślak. W 33. minucie spotkania goście strzelili bramkę kontaktową. Zawodnicy z Murowanej Gośliny jednak jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie, a na listę strzelców po raz drugi w tym meczu wpisał się Stanisław Pieczyński.

Po wznowieniu gry Concordia nadal kontrolowała grę jednak aby zdobyć piątego gola meczu czekaliśmy do 71 minuty, wtedy po raz trzeci w tym spotkaniu do siatki zespołu z Robakowa trafił Stanisław Pieczyński. Dwie minuty później zawodnicy z Murowanej Gośliny prowadzili 6:1 a po raz drugi w tym meczu trafił Kamil Cieślak. W 83. minucie spotkania padł kolejny gol dla gospodarzy, a bramkę zdobył Krzysztof Przysucha. Końcowy wynik tego spotkania ustawił w 86. minucie Łukasz Hałas strzelając ósmego gola w tym spotkaniu dla Concordii.