Zapowiedź meczu z OTPS Winogrady Poznań

W najbliższej kolejce zwodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli, drużyną OTPS Winogrady Poznań.

W minionej kolejce zawodnicy Wiktora Webera pokonali u siebie zespół Lechity Kłecka aż 6:1, chociaż do przerwy mieliśmy remis 1:1, a wynik otworzył Marcin Budziński. Mimo remisu po 45 minutach do zespół gospodarzy był drużyną zdecydowanie lepszym. Podopieczni Wiktora Webera częściej zagrażali bramce gości jednak brakowało przysłowiowej kropki nad i. Nie zabrakło tego elementu w drugiej połowie spotkania. W 56. minucie na prowadzenie zespół z Murowanej Gośliny wyprowadził Patryk Wojcieszak. Concordia nadal atakowała co przyniosło w końcu kolejne bramki. W 75 i 80 minucie na listę strzelców wpisał się Ryszard Smogór i mieliśmy 4:1. W 82. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola główką zamienił Dawid Szadziul, a w ostatniej akcji wynik na 6:1 ustalił Kamil Wachoński.

W dniu 2.11 na posiedzeniu Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN zweryfikował wynika spotkania pomiędzy Concordią Murowana Goślina, a Lechita Kłecko jako walkower 6:0 dla zespołu Concordii Murowana Goślina z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gości.

Zespół z Winograd jest na bardzo dobrej drodze do awansu do V ligi. Zawodnicy z Poznania są jedynym niepokonanym zespołem w lidze i mają na swoim koncie 30 punktów ( 9 zwycięstw, 3 remisy). Podopieczni trenera Martinka są też najbardziej bramkostrzelnym zespołem (43 gole) i jednocześnie jednym z dwóch zespół z najmniejszą liczbą straconych goli (16 goli). W ostatniej kolejce zespół OTPS-u Winogrady zremisowali na wyjeździe z drużyną Luboński KS Luboń 2:2.

Początek spotkania z zespołem OTPS Winogrady o godzinie 12:00.