Zapowiedź meczu z Clescevia Kleszczewo

W najbliższą niedziele zawodnicy Concordii Murowana Goślina w ramach 19. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zmierzą się w Owińskach z zespołem Clescevii Kleszczewo.

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w rundzie wiosennej spisują się bardzo dobrze. Podopieczni trenera Marcina Witkowskiego w trzech pierwszych kolejkach wywalczyli siedem ligowych punktów. W poprzedni weekend Concordia w wyjazdowym spotkaniu z LZS Otorowo zremisowała 3:3 w meczu, w którym nie brakowało emocji. Pierwsza poła przebiegała zdecydowanie pod dyktando zawodników z Murowanej Gośliny jednak nie potrafili oni wykorzystać nadarzających się okazji. W ostatnich sekundach pierwszej połowy w dość kontrowersyjnej sytuacji gospodarze zdobyli bramkę. Zawodnik zespołu z Otorowa był na pozycji spalonej co sygnalizowali piłkarze Concordii jednak sędzia był nieugięty i uznał gola, a gospodarze wyszli na prowadzenie. Od początku drugiej połowy Concordia szukała bramki na wyrównanie, co udało się w 58 minucie po strzale Szpalika. Trzy minuty później piłkarze z Murowanej Gośliny wyszli na prowadzenie, a bramkę zdobył ponownie Szpalik. Concordia szukała kolejnej bramki ale piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Otorowo mogło wyrównać po rzucie karnym kiedy to piłkę w polu karnym ręką zagrał Augustyniak ale świetną interwencją popisał się Frąckowiak. Gospodarzom udało się wyrównać w 79 minucie a po kolejnych sześciu prowadzili. Piłkarze Concordii mimo, że mieli mecz pod kontrolą musieli szukać wyrównania. Tym razem koniec połowy był bardziej łaskawy dla Concordii. Dobrą akcję gości strzałem zakończył Smogór i wyrównał stan spotkania. Więcej bramek w spotkaniu już nie padło i z Otorowa Concordia przywiozła jeden punkt.

Zespół z Kleszczewa w ostatniej kolejce mierzył się na wyjeździe z drużyną Lubońskiego KS Luboń. Mecz był równie emocjonujący co spotkanie Concordii. Po pierwszej połowie był remis 2:2, w drugiej części lepsi byli zawodnicy z Kleszczewa, którzy wygrali to spotkanie 4:3. Piłkarze Clescevi w pierwszych trzech kolejkach rundy wiosennej zdobyli komplet punktów. Pokonali 4:0 Sokół Duszniki i KS Fałkowo, oraz właśnie Luboński 4:3. W pierwszy starciu z zespołem z Kleszczewa lepi byli podopieczni trenera Bzdęgi, którzy wygrali 4:0. Liczymy na rewanż w rundzie wiosennej.

Początek spotkania w Owińskach w niedziele o godzinie 16:00.