Zapowiedź meczu z KS Fałkowo

W ramach 20. kolejki RedBox Klas Okręgowej zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z zespołem KS Fałkowo

Podopieczni trenera Marcina Witkowskiego w ubiegły weekend doznali pierwszej porażki w rundzie wiosennej. Piłkarze z Murowanej Gośliny przegrali na stadionie w Owińskach z zespołem Clescevii Kleszczewo 0:4. Goście bardzo szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 9 minucie, po kolejnych dwóch minutach było już 0:2. Zawodnicy Concordii starali się odpowiedzieć jednak brakowało dokładności w ich grze. W 25. minucie goście podwyższyli na 0:3 i zdecydowanie przejęli kontrolę nad spotkanie. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Na początku drugiej połowie po raz czwarty piłkę do siatki skierował zespół z Kleszczewa. Concordia w drugiej połowie prezentowała się zdecydowanie lepiej jednak wynik do końca meczu już się nie zmienił. Goście wygrali to spotkanie dokładnie takim samym stosunkiem jak spotkanie rozegrane na jesień.

Najbliższym rywalem Concordii będzie zespół KS Fałkowo. Zawodnicy z Fałkowa mają na dzień dzisiejszy trzy punkty więcej od Concordii i plasują się jedno miejsce wyżej (10). Na wiosnę zespół trenera Adama Pawlaka zdobył dwa punktu. W pierwszych dwóch kolejkach ulegli kolejno 4:1 LZS Otorowo i 0:4 z Clescevią Kleszczewo. W ostatnich dwóch meczach remisowali 4:4 z Sokołem Duszniki, a w ostatnim meczu 2:2 z Luboński KS Luboń.

Na wiosnę w spotkaniu tych zespołów rozgrywanym w Murowanej Goślinie padł remis 2:2. Concordia dwukrotnie prowadziła w tym spotkaniu po bramkach Okonowskiego i Lacha.

Początek spotkania w Fałkowie w sobotę o godzinie 16:00