Nieudany początek rundy wiosennej

Zawodnicy MKS Concordii w pierwszych dwóch spotkaniach rundy wiosennej przegrali z zespołem AP Reissa oraz Przemysław Poznań

Niestety piłkarze Concordii nie najlepiej rozpoczęli rundę wiosenną w rozgrywkach RedBox V ligi. Podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego przegrali najpierw 3:0 z zespołem AP Reissa, a następnie 4:1 z drużyną Przemysław Poznań.

Zawodnicy Concordii od wznowienia rozgrywek borykają się niestety ze sporymi problemami kadrowymi, zespół dopadła plaga kontuzji. W pierwszy spotkaniu piłkarze z Murowanej Gośliny musieli sobie radzić bez kontuzjowanych Styczyńskiego, Poprawskiego, Rydza, Chąpińskiego oraz Pachelskiego dodatkowo za kartki pauzował Werda.

W meczu z AP Reissa zawodnicy z Murowanej Gośliny po pierwszej połowie przegrywali 1:0 po bramce Jakuba Różewicza, który w poprzednim sezonie występował w barwach Concordii. Po przerwie dwie bramki dołoży Panowicz, a piłkarze Concordii od 75. minuty musieli sobie radzić w dziesięciu po czerwonej kartce dla Wojciecha Jarosza.

Na mecz z zespołem Przemysław Poznań sytuacja kadrowa Concordii wyglądała już lepiej. Do dyspozycji trener Wrzesińskiego byli już Pachelski, Chąpiński i Pachelski, a także Werda, niestety w tym spotkaniu za kartki musiał pauzować Jarosz. Concordia bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie i już w 7. minucie na prowadzenie zespół wyprowadził Styczyński. Niestety jak się później okazało były do dobre złego początku. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą po golu Czajki. Po przerwie to Przemysław strzelał gole i strzelił ich aż trzy. Dwa trafienia zanotował Dybin, a jedno dołożył Ślusarz i to gospodarze cieszyli się z trzech punktów.

Kolejny ligowy mecz zawodnicy Concordii rozegrają w niedzielę 3. kwietnia w Skokach gdzie zmierzą się z miejscową Wełną.