Wyjątkowy mecz z okazji 100-lecia klubu

MKS Concordia Murowana Goślina w 2021 roku obchodzi 100-lecie istnienia klubu. Z tej okazji na stadionie w Murowanej Goślinie odbędzie się wyjątkowy mecz.

Rok 2021 dla Concordii upływa pod znakiem 100-lecia istnienia klubu. Obchody jubileuszu pierwotnie planowane były na czerwiec br. jednak ze względu na pandemię zostały przełożone na wrzesień.

Oficjalna część obchodów odbędzie się 18 września 2021 roku, rozpocznie je uroczysta gala, która odbędzie się w auli przy Szkole Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie.

Na godzinę 16:30 został zaplanowany wyjątkowy mecz, który zwieńczy obchody 100-lecia istnienia klubu.

W spotkaniu, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Murowanej Goślinie zmierzy się zespół Concordii Murowana Goślina z drużyną Legend Lecha Poznań.

W zespole legend będzie można zobaczyć zdobywców Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski z Kolejorzem oraz byłych reprezentantów Polski. Na boisku zobaczymy między innymi Waldemara Krygera, Bartosza Bosackiego, Krzysztofa Kotorowskiego, Zbigniewa Zakrzewskiego czy Bartosza Ślusarskiego.

Na trybunach zasiądą również byli zawodnicy Lecha, jak Mirosław Okoński czy Jarosław Araszkiewicz.

Komitet Obchodów 100-lecia Klubu już dzisiaj zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie!

Link do wydarzenia znajduje się poniżej.

Mecz: MKS Concordia Murowana Goślina – Legendy Lecha Poznań